למה חתולים שורטים את הרהיטים שלכם, ואיך לפתור את זה עם מתקן גירוד לחתול?

חתולים מגלים את העולם עם הציפורניים שלהם, והם חייבים לשרוט ולהשתמש בציפורניים שלהם באופן קבוע על מנת לחדד אותם ולהקל על כאב שנוצר אצלהם בכפות הידיים, לכן חתולים נוטים לשרוט רהיטים ושאר משטחים אחרים.התוצאה? הספה החדשה שלכם הרוסה ואתם מתבאסים. אבל אל לכם להתבאס! קודם כל אתם חייבים להבין את החתול שלכם - זו פעולה שהוא חייב לעשות, זה לא שהוא עושה את זה כי הוא שובב - זה ממש הכרחי לו. לכן בתור בעלי חתולים אתם צריכים לספק לחתול שלכם מקום שבו הוא יוכל להוציא את היצר שלו, וכאן מגיע הצורך במתקן גירוד לחתול.
תוכן עניינים

חתולים מגלים את העולם עם הציפורניים שלהם, והם חייבים לשרוט ולהשתמש בציפורניים שלהם באופן קבוע על מנת לחדד אותם ולהקל על כאב שנוצר אצלהם בכפות הידיים, לכן חתולים נוטים לשרוט רהיטים ושאר משטחים אחרים.

התוצאה? הספה החדשה שלכם הרוסה ואתם מתבאסים. אבל אל לכם להתבאס! קודם כל אתם חייבים להבין את החתול שלכם – זו פעולה שהוא חייב לעשות, זה לא שהוא עושה את זה כי הוא שובב – זה ממש הכרחי לו. לכן בתור בעלי חתולים אתם צריכים לספק לחתול שלכם מקום שבו הוא יוכל להוציא את היצר שלו, וכאן מגיע הצורך במתקן גירוד לחתול.

מתקן גירוד לחתול – אתם צריכים את זה!

קניית מתקן גירוד לחתול תמנע מהחתול להרוס את הרהיטים שלכם ולהוציא אלפי שקלים מדי שנה על רהיטים חדשים. מבחינת החתול אתם מספקים לו הנאה רבה כי אתם קונים לו מוצר שמאפשר לו לספק את צרכיו בצורה הטובה ביותר, וזאת מאחר ומתקני הגירוד לחתולים בנויים בצורה כזו שהחתול נהנה לשחק בהם ולשרוט אותם, הרבה יותר מאשר את הספות היקרות שלכם.

איך בוחרים מתקן גירוד לחתול?

במהלך חיפושיכם אחרי מתקן גירוד לחתול אתם תראו שהם באים בגדלים ובצורות שונות.
מבחינת גודל, כדאי לקנות מתקן שאופטימלי עבור החתול שלכם. למשל, אם החתול שלכם ממש גדול – קנו לו עמוד גירוד לחתול שהוא גבוה, על מנת שיפיק ממנו את ההנאה המרבית. אם יש לכם גור חתולים אתם יכולים לקנות לו משטח גירוד לחתול שהוא קטן יחסית, וזה יספיק לו.

במידה ואתם מעוניינים בעמוד גירוד לחתול – שבשונה משאר המתקנים הוא פשוט עמוד גבוה שעליו החתול יכול לקפוץ ולהשתמש בציפורניו – חשוב לשים לב שאתם בוחרים מוצר שהוא יציב.

עוד משהו שכדאי לשים לב אליו – הוא עד כמה מתקן הגירוד מעניין את החתול? יש היום מתקנים שממש מושכים את החתול אליהם – וזאת בעזרת עיצוב ואופציות משחק אחרות שהמתקנים מספקים, כמה שהמתקן ייצר יותר יצר משחק אצל החתול שלכם, כך הוא יאהב אותו יותר וירצה להשתובב איתו יותר, ויעזוב את הרהיטים היקרים שלכם בשקט.

לסיכום

מתקן גירוד לחתול הוא מוצר חובה גם עבורכם – בעלי החתולים, אך במיוחד לרווחה הנפשית והפיזית של החתול האהוב שלכם.

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
ניקוי בד קטיפה
טיפים לניקוי בד קטיפה

אם בד הקטיפה מתלכלך יש לטפל בו באופן מיוחד על מנת לא להרוס את המרקם הנעים שלו. בכתבה הבאה ניתן לכם כמה טיפים איך לנקות את בד הקטיפה שלכם ולשמור עליו מושלם.

הלוואה לכל מטרה
הלוואה לכל מטרה לטווח ארוך או קצר מה כדאי?

רגע לפני שאתם בוחרים הלוואה לכל מטרה, חשוב שתדעו איזה הלוואה אתם עומדים לקחת הלוואה לכל מטרה לטווח קצר או הלוואה לכל מטרה לטווח ארוך. לאחר שהחלטתם על סוג ההלוואה ביחד עם יועץ בנקאי, היועץ הבנקאי יגיד לכם מה היתרונות ומה החסרונות של כל סוג הלוואה ובהתאם לצרכים האישיים שלכם יתאים לכם אותה, על מנת שתוכלו לעמוד בה.

ניקוי רכב חדש
למה כדאי לכם לבחור חברת ניקוי מקצועית לניקוי רכב חדש?

לפעמים ניסינו לעשות כל מה שביכולתנו לנקות הרכב שלנו. אך מושבי הרכב שלנו כל כך מלוכלכים שהטיפול האישי שלנו אינו פותר את הבעיה.

במקרים כאלו, הדרך הכמעט יחידה לטפל בבעיה היא לפנות על חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בניקוי מושבי רכב.

כתבות נוספות שאולי תאהבו
ניקוי בד קטיפה
טיפים לניקוי בד קטיפה

אם בד הקטיפה מתלכלך יש לטפל בו באופן מיוחד על מנת לא להרוס את המרקם הנעים שלו. בכתבה הבאה ניתן לכם כמה טיפים איך לנקות את בד הקטיפה שלכם ולשמור עליו מושלם.